Transport üle Eesti
Kiired tarneajad
 
 
Sooduspakkumised
Erihinnad ja kampaaniad

 
Mõistlik järelmaks
Lihtne ja mugav lahendus

 
Kvaliteedi garantii
Tootjapoolsed garantiid

 Ostukorv
Kogus:
Kokku:

Epood > FASSAADIPLAADIDStoneREX fassaadiplaadid sobivad eramajade, kortermajade, ühiskondlike hoonete ning tootmis- ja laohoonete fassaadide ehitamiseks ja renoveerimiseks.

StoneREX fassaadiplaatidega hoonete fassaade kattes on tagatud energiakulude vähenemine, fassaadide ventileeritus ning hoonetesse ei teki liigniiskust ega hallitust. Plaadid on mahukaalult kergemad kui valubetoon või tsementkiudplaatide baasil toodetud fassaadiplaadid, mistõttu sobivad ideaalselt kasutuskohtadesse, kus materjali kaal on oluline.

StoneREX ehitus- ja fassaadiplaatide peamine koostisaine on tsement, seega on need väga tugevad, löögi- ja tulekindlad ning hästi puhastatavad. Lisaks mehhaanilisele tugevusele on nad väga vastupidavad ka meie klimaatiliste mõjutuste suhtes.

StoneREX plaatidega kaetud pinnad püsivad aastakümneid ilusad ja värsked. Looduslik kivi, millega kivipuruplaadid kaetud on, talub väga hästi päikesekiirgust, tuult, sademeid ja suuri temperatuurikõikumisi. Kui krohvitud fassaadid hakkavad niiskuse toimel varem või hiljem lagunema, siis StoneREX fassaadiplaatiga kaetud välisseina rikkumiseks on vaja väga suurt löögitugevust (avarii vastu maja seina vms). See ei lagune, murene ega kuku tükiti maja seina küljest alla nagu krohv seda ajapikku teeb. Kui noored kunstihuvilised oma spreivärvidega fassaadi rikkuma juhtuvad, on värv üldjuhul äädikalahusega eemaldatav. Äärmisel juhul on võimalik rikutud plaadid uutega asendada. Plaadid on ka seenmädaniku ja putukakahjustuste kindlad.


Stonerex fassaadiplaatide tüübid, värvivalik ja hinnad: