Transport üle Eesti
Kiired tarneajad
 
 
Sooduspakkumised
Erihinnad ja kampaaniad

 
Mõistlik järelmaks
Lihtne ja mugav lahendus

 
Kvaliteedi garantii
Tootjapoolsed garantiid

 Ostukorv
Kogus:
Kokku:

Epood > TSEMENTVOODRILAUD CEDRALTsementvoodrilauad CEDRAL meenutavad oma välimuselt puidust voodrilaudu, kuid on hoopis teistsuguse koostisega. Lauad on valmistatud tsementkiust ning kaetud vee- ja mustuskindla värviga.
Voodrilauad CEDRAL ei mädane ja neid ei ole vaja regulaarselt üle värvida. Lauad on saadaval laias värvivalikus, mille seast valite hõlpsasti katusekattematerjali värviga ülihästi kokkusobiva tooni. Tsementvoodrilaudu kasutatakse tavaliselt fassaadide, viilude ja tuulekastide viimistlemiseks ning ka rõdude ja aedade katmiseks. Nendega võib katta ka siseseinu tubades. Loomingulisusel ja fantaasial ei ole piire.
Tsementvoodrilaudu CEDRAL kasutatakse tuulutatavate fassaadide viimistluseks. Neid võib paigaldada horisontaalselt ülekattega või vertikaalselt.
Tsementvoodrilaudade CEDRAL vertikaalse paigutuse korral võib nende kinnitamiseks kasutada sama värvi kruvisid.


CEDRAL CLASSIC Fassaadilahendus.

CEDRAL Traditsioonilised viisil ehk ülekattega paigaldatavad voodrilauad Cedral on kahte tüüpi pinnaga: kas puitu imiteeriva faktuuriga või siledad.CEDRAL CLICK Fassaadilahendus.

Tsementvoodrilauad CEDRAL CLICK on juba ära proovitud ja aja poolt tõestatud voodrilaudade CEDRAL variant. See lahendus on ideaalne moodsa kujunduse austajatele. Nagu CEDRAL CLASSIC, nii on ka CEDRAL CLICK lihtsalt töödedav, paigaldatav ja mistahes loomingulisele lahendusele kohandatav. CEDRAL CLICK erineb CEDRAList selle poolest, et laudade alaosa on õhem ning ei moodusta pakse ülekatteid, mistõttu fassaad saab siledama välimuse. CEDRAL CLICKi paigaldatakse peaaegu samuti nagu ka voordilaudu CEDRAL CLASSIC, ainult et neid ei kinnitata otse prussidele, vaid esmalt kinnitatakse prussidele spetsiaalsed ankrud, millesse voodrilaudade õhemad servad hiljem kinnituvad.

Lihtne paigaldamine

Cedral voodrilaudu on lihtne paigaldada vähemalt 50 mm laiustele puidust aluslattidele, jättes lattide vahele maksimaalselt 600 mm laiused vahed. Voodrilauad tuleb kinnitada vähemalt 3 aluslatile ja ülekattega vähemalt 30 mm.

Lisatarvikute süsteem

Cedral pakub ka laia fassaadiprofiilide valikut. Need profiilid on fasaadilaudade värvi, seepärast näeb fassaad välja ühtlane ja lõpetatud ning sellel ei ole kokkusobimatuid elemente. Cedrali profiilid on kiiresti ja lihtsalt paigaldatavad ning kergesti vormitavad.


Tsementvoodrilaudade tüübid, värvivalik ja hinnad: