Loodusliku puiduga võrreldav kaunis välimus, kuid on valmistatud purunemiskindlast seitsmenda põlvkonna kiudtsemendist ega vaja peaaegu üldse hooldamist.

James Hardie® kiudtsemendist fassaadikatted töötati spetsiaalselt välja, et fassaad peaks vastu kõigile ilmastikumõjudele ja ei kaotaks seejuures oma loomulikku ilu. James Hardie paneelid ja dekoratiivliistud HardieTrim on valmistatud uusima põlvkonna kiudtsemendist. James Hardie paneeli ainulaadsed omadused pakuvad tavapäraste fassaadikatetega võrreldes suuri eeliseid, sest nendes on ühendatud lihtne paigaldus, tänapäevane kujundusvabadus ja pikaajaline vastupidavus.

Materjali omadused ja eelised

 • Väga vastupidav fassaadikate
 • James Hardie Classic paigaldatakse traditsioonilisel viisil ehk ülekattega.
 • James Hardie Classic mõõtmed 3600×180×8 mm
 • James Hardie Click on poolpunnühendusega kiudtsement voodrilaud.
 • James Hardie Click mõõtmed 3600×214×8 mm
 • 21 värvitooni
 • Puidustruktuuriga ja sileda pinnaga (ainult James Hardie Classic)
 • Lihtne ja paindlik paigaldus
 • Ei vaja ülevärvimist
 • Mittepõlev: A2-s1,d0
 • Vastupidav niiskusele, mädanikule, vetikatele ja kahjuritele
 • James Hardie fassaadikatetel on 15-aastane garantii
 • Sertifitseeritud SP 0074/06 (Rootsi)  ja  BBA 04/4147 (Inglismaa).

James Hardie tsementvoodrilaud (originaalne nimetus HardiePlank®)

James Hardie kiudtsementpaneelid on kergesti hooldatavad fassaadipaneelid, mida pakutakse mitmes värvitoonis ja kahe erineva pinnatekstuuriga.

James Hardie fassaadikatted on saadaval 21 värvitoonis ja paistavad silma eriti pikaajalise vastupidavuse poolest. Tavapäraste fassaadikatetega võrreldes on nende suureks eeliseks ka paigaldamise lihtsus ja kujundusvõimaluste rohkus.

James Hardie fassaadikatetel on loodusliku puiduga võrreldav kaunis välimus, kuid samal ajal on neil ka kiudtsementtoodete erakordne vastupidavus.

Dekoratiivliistud (HardieTrimTM)

Dekoratiivliistud võimaldavad oma autentsele välimusele suurt kujundusvabadust ja lisavad väliskujunduslahendusele erilisi rõhuasetusi.

Fassaadikattetoodete ja dekoratiivliistude kombineerimise teel saab igale hoonele anda oma püsiva iseloomu.

Vastupidavus

Tänu tehnoloogilistele uuendustele on James Hardie tooted vastupidavamad kui muud fassaadikatted. James Hardie® kiudtsement on löögikindel ning vastupidav tulele, kahjurputukatele ja ilmastikuteguritele. James Hardie paneelid on välja töötatud Euroopa kliimat ja ilmastikutingimusi arvestades ning nii, et on tagatud nende kujupüsivus. Tänu silmapaistvale hallitus- ja niiskuskindlusele püsivad toote omadused muutumatud ka siis, kui James Hardie® kiudtsement allutatakse niiskusele ja märgusele.

Tasakaalustatud segu

James Hardie® kiudtsementtooted koosnevad tselluloosikiududega tugevdatud tsemendist, liivast ja veest. Sellele lisanduvad mitmed keemilised lisandid, mis annavad James Hardie® toodetele ainulaadsed püsivad omadused.

Tänu erilisele koostisele on James Hardie paneelid kerged ja lihtsad töödelda, kuid samas mõõtmetelt väga stabiilsed

Standardi DIN 18516-1 "Ventileeritavad välisseinakatted" ja Saksamaa Ehitustehnika Instituudi (DIBt) normatiivdokumendi "Tehnilised ehituseeskirjad" kohaselt ei ole väikeste mõõtmetega (pindala < 0,4 m2 ja kaal < 5 kg) välisseinakatete või voodrilaua kujuliste toodete (laius < 30 cm ja kinnituspunktide vahekaugus < 80 cm läbi alustarindi) korral, mis kinnitatakse üldtunnustatud tehniliste nõuete kohaselt, sobivuse tõendamiseks tehnilist tunnustust vaja. Fassaadikate James Hardie, mille laius on 18 cm ja alustarindi maksimaalne samm on 60 cm, kuulub lauakujuliste ehitustoodete kategooriasse.

James Hardie fassaadikatted on 8 mm paksused kiudtsemendist paneelid, mis on ette nähtud välisvoodri ehitamiseks nii fassaadide renoveerimisel kui ka uusehitiste püstitamisel. Nurkade ning ukse- ja aknaraamide viimistlemiseks kasutatakse kiudtsemendist (HardieTrimTM NT3TM) või metallist (HardiePlankTM MetalTrimTM) dekoratiivliiste.

James Hardie fassaadikate on keskmise tihedusega kiudtsementpaneel, mis on ette nähtud fassaadide katmiseks. See on saadaval tehases pinnale kantava kõrgekvaliteedilise akrüülvärviga kaetult 21 värvitoonis. James Hardie paneelid ei ole läbivalt värviga immutatud, tihendatud, ega lihvitud. Seetõttu on eelkõige pealelangeva päikesevalguse korral märgatav paneeli loomulik struktuur ja tekstuur ning pinnal võib esineda tekstuuri või läikeastme optilist ebaühtlust. See ebaühtlus ei mõjuta toote üldisi omadusi ja on ainult visuaalset laadi. Seetõttu ei kuulu need garantii alla.

Pealispind

ColourPlusTM-tehnoloogia: tehases pealekantud kõrgekvaliteediline ja mitmekihiline pinnakate, saadaval 21 värvitoonis.

Märgistus, ehitusfüüsika

James Hardie kiudtsementplaatide kvaliteediomadusi kontrollitakse jooksvalt tootmisohje teel ja peale selle on tooted allutatud ka materjalide katselaborite teostatavale pidevale kvaliteedikontrollile. Plaadid vastavad standardi EN 12467 kategooria A klassi 2 nõuetele ja omavad vastavat CE-märgist.

Tuleohutus

Tänu mineraalsete koostisainete suurele osakaalule James Hardie kiudtsementplaadid ei põle ja vastavad standardi EN 13501-1 kohasele tuletundlikkuse klassile A2, s1-d0. Konstruktsiooniosade nõutav tuleohutustase on määratud ehitusõiguslike eeskirjadega.

Laadi alla...

Näitan kõiki 4 tulemust

SUPERPAKKUMINE! James Hardie Classic puidu välimusega, värvivalik

17.50
EUR/laud   Hind sisaldab käibemaksu 22% NB! Tellimuskaup. Miinimaalne tellimuskogus 100tk. (50m2 ) Pikkus 3600 mm Laius 180 mm Paksus 8 mm Kaal voodrilaua kohta 7,40 kg Voodrilaudade arv / m² fassaadipinna kohta 2tk. voodrilauda/m² Tulekindluse klassifikatsioon A2-s1, d0 Tooted otse tehasest, kaubale ise järgi tulla ei saa. Hinnale lisandub transport objektile üle Eesti, sõltumata objekti asukohast. Tarneaeg objektile min. 2 nädalat. 

LAOS KOHE OLEMAS! James Hardie Click MUST, puidu viimistlus

32.00
EUR/laud   Hind sisaldab käibemaksu 22% NB! Kaup Harjumaa laos kohe olemas, aga piiratud koguses! Pikkus 3600 mm Laius 214 mm Paksus 8 mm Kaal voodrilaua kohta 7,40 kg Voodrilaudade arv / m² fassaadipinna kohta ca. 1,5tk. voodrilauda/m² Tulekindluse klassifikatsioon A2-s1, d0

SUPERPAKKUMINE! James Hardie Click, puidu viimistlus

34.00
EUR/laud   Hind sisaldab käibemaksu 22% NB! Tellimuskaup. Miinimaalne tellimuskogus 100tk. (67m2 ) Pikkus 3600 mm Laius 214 mm Paksus 8 mm Kaal voodrilaua kohta 7,40 kg Voodrilaudade arv / m² fassaadipinna kohta ca. 1,5tk. voodrilauda/m² Tulekindluse klassifikatsioon A2-s1, d0 Tooted otse tehasest, kaubale ise järgi tulla ei saa. Hinnale lisandub transport objektile üle Eesti, sõltumata objekti asukohast. Tarneaeg objektile min. 2 nädalat. 

SUPERPAKKUMINE! James Hardie Classic sileda pinnaga, värvivalik

18.00
EUR/laud   Hind sisaldab käibemaksu 22% NB! Tellimuskaup. Miinimaalne tellimuskogus 100tk. (50m2 ) Pikkus 3600 mm Laius 180 mm Paksus 8 mm Kaal voodrilaua kohta 7,40 kg Voodrilaudade arv / m² fassaadipinna kohta 2tk. voodrilauda/m² Tulekindluse klassifikatsioon A2-s1, d0 Tooted otse tehasest, kaubale ise järgi tulla ei saa. Hinnale lisandub transport objektile üle Eesti, sõltumata objekti asukohast. Tarneaeg objektile min. 2 nädalat.