Tepe Unique Pro vastab kõige nõudlikumate tarbijate nõuetele nii olemuselt kui ka klassilt.

Läbivärvitud kiudtsementpaneel Tepe Unique Pro® on mõeldud kasutamiseks eelkõige fassaadidel, kuid sobib ka kasutamiseks sisetingimustes, näiteks siseseintel. Kiudtsementplaat on immuunne nii veekahjustustele kui ka ilmastikutingimustele pikas perspektiivis. Tegu on tulekindla materjaliga (klass A1), loomult mädanemiskindel, ei korrodeeru ning sellele ei avalda vähimatki mõju kahjurid ega ka seenhallitus. Plaatide mõõtmed püsivad stabiilsedsõltumata keskonda mõjutatavatest teguritest. Tegu on läbivärvitud kiudtsement fassaadiplaadiga, mis sobib kasutamiseks ka sisetingimustes ja välistingustes lagedel. Plaadi pealispind on vett ja niiskus hülgav. Toode on keskkonnasõbralik, ei sisalda tervisele kahjulikke aineid, asbestivaba, ning samuti on täielikult lõhnatu ega eralda mürgist gaasi. Kiudtsement plaat on vastupidav, löögikindel ja ideaalne kasutamiseks välistingimustes. Tepe Unique Pro® läbivärvitud kiudtsementplaate on saadaval erinevates suurustes ja paksustes.

Kasutusalad:

  • Hoonete sise- ja välisseinte ehitusel, ventileerivatel fassaadidel
  • Viimistlusmaterjalina (k.a. niisketes ruumides)
  • Sise- ja välislagede ehitusel ja ripplagede süsteemides
  • Tulekindlate seinte ehitusel
  • Ruumides, kus on oluline heliisolatsioon
  • Šahtide, rõdude ja terrasside seintel, parapettidel ja lagedel

Näitan kõiki 3 tulemust

Läbivärvitud kiudtsement fassaadiplaat 10mm.

105.00120.00
EUR/plaat   Hind sisaldab käibemaksu 22% Mõõdud: 10 x 1250 x 2500mm. , 10 x 1250 x 2800mm.,  10 x 1250 x 3000mm. Läbivärvitud kiudtsementpaneel Tepe Unique Pro® on mõeldud kasutamiseks eelkõige fassaadidel, kuid sobib ka kasutamiseks sisetingimustes, näiteks siseseintel. Kiudtsementplaat on immuunne nii veekahjustustele kui ka ilmastikutingimustele pikas perspektiivis. Tegu on tulekindla materjaliga (klass A1), loomult mädanemiskindel, ei korrodeeru ning sellele ei avalda vähimatki mõju kahjurid ega ka seenhallitus. Plaatide mõõtmed püsivad stabiilsedsõltumata keskonda mõjutatavatest teguritest. Tepe Unique Pro® vastab ka kõige nõudlikumate tarbijate nõuetele nii olemuselt kui ka klassilt. Tepe Unique Pro® läbivärvitud kiudtsementplaate on saadaval erinevates suurustes ja paksustes. Tellimustoode (tarneaeg 1-3 kuud) Ladu asub Tallinnas. Pakume transporti üle Eesti, sõltumata objekti asukohast. 

Läbivärvitud kiudtsement fassaadiplaat 8mm.

90.00104.00
EUR/plaat   Hind sisaldab käibemaksu 22% Mõõdud: 8 x 1250 x 2500mm. , 8 x 1250 x 2800mm.,  8 x 1250 x 3000mm. Läbivärvitud kiudtsementpaneel Tepe Unique Pro® on mõeldud kasutamiseks eelkõige fassaadidel, kuid sobib ka kasutamiseks sisetingimustes, näiteks siseseintel. Kiudtsementplaat on immuunne nii veekahjustustele kui ka ilmastikutingimustele pikas perspektiivis. Tegu on tulekindla materjaliga (klass A1), loomult mädanemiskindel, ei korrodeeru ning sellele ei avalda vähimatki mõju kahjurid ega ka seenhallitus. Plaatide mõõtmed püsivad stabiilsedsõltumata keskonda mõjutatavatest teguritest. Tepe Unique Pro® vastab ka kõige nõudlikumate tarbijate nõuetele nii olemuselt kui ka klassilt. Tepe Unique Pro® läbivärvitud kiudtsementplaate on saadaval erinevates suurustes ja paksustes. Tellimustoode (tarneaeg 1-3 kuud) Ladu asub Tallinnas. Pakume transporti üle Eesti, sõltumata objekti asukohast. 

Läbivärvitud kiudtsement fassaadiplaat 12mm.

109.00139.00
EUR/plaat   Hind sisaldab käibemaksu 22% Mõõdud: 12 x 1250 x 2500mm. , 12 x 1250 x 2800mm.,  12 x 1250 x 3000mm. Läbivärvitud kiudtsementpaneel Tepe Unique Pro® on mõeldud kasutamiseks eelkõige fassaadidel, kuid sobib ka kasutamiseks sisetingimustes, näiteks siseseintel. Kiudtsementplaat on immuunne nii veekahjustustele kui ka ilmastikutingimustele pikas perspektiivis. Tegu on tulekindla materjaliga (klass A1), loomult mädanemiskindel, ei korrodeeru ning sellele ei avalda vähimatki mõju kahjurid ega ka seenhallitus. Plaatide mõõtmed püsivad stabiilsedsõltumata keskonda mõjutatavatest teguritest. Tepe Unique Pro® vastab ka kõige nõudlikumate tarbijate nõuetele nii olemuselt kui ka klassilt. Tepe Unique Pro® läbivärvitud kiudtsementplaate on saadaval erinevates suurustes ja paksustes. Tellimustoode (tarneaeg 1-3 kuud) Ladu asub Tallinnas. Pakume transporti üle Eesti, sõltumata objekti asukohast.